Укр
Рус

Код товару: AR_3016452
Електричний чайник Gorenje K17TRDW — зручна та проста в експлуатації модель, представлена в матовому корпусі з лаконічним оформленням. Двошаровий корпус забезпечує покращену герметичність, сприяючи швидкому нагріванню води. Зовнішня поверхня корпусу Gorenje K17TRDW за рахунок двошарової конструкції не схильна до надмірного нагрівання. Широка ручка забезпечує надійний хват та покращений контроль над чайником. Кришка щільно прилягає до стіни. Усі елементи керування знаходяться на ручці. Потужність споживання моделі – 2200 Вт. Для підключення до мережі використається 0,7-метровий кабель.
Широкий функціонал
Особливість цієї моделі полягає у можливості вибору температури нагрівання води. Це дозволяє одержати окріп під конкретний тип напою. На додаток до цього передбачено функцію підтримки постійної температури.
Індикатори
Gorenje K17TRDW оснащений світловим індикатором, який повідомляє про те, що пристрій працює на даний момент. Встановлено індикатор рівня води.
Системи захисту
Електрочайник забезпечений механізмом автоматичного відключення, що забезпечує безпечну експлуатацію. За необхідності можна заблокувати кнопку включення.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | дисплей, терморегулятор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.3 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 80°C, 60°C, 70°C, 90°C, 100°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2 х 21.5 х 15.8 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 617 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00