Укр
Рус

Код товару: AR_3016414
Лаконічність - основа всього
Дизайн електрочайника Gorenje K15DWW відповідає мінімалістичної стриманості, яка властива здебільшого пристроїв сучасного сегмента. Химерність і акценти залишилися в минулому: чільне місце займає фактура поверхні, ідеальні форми, тонкі ледь помітні деталі. Прекрасне поєднання фактур на білому тлі дозволить легко додати даний чайник в будь-який варіант обстановки.
Корпус з подвійними стінками
Представлена техніка - це повна функціональність в мінімалістичній оболонці. При цьому все продумано до деталей. Наприклад, стінки корпусу подвійні, тому він не випускає тепло тривалий час після закипання, що дозволить зберегти воду для подальшого користування. Також це стало способом забезпечити безпеку, тому що зовнішня частина чайника буде нерозігріті.
Британський контролер Strix
Бездоганний підхід до безпеки використання забезпечує контролер, виготовлений британською компанією Strix. За рахунок нього прилад вчасно відключається, коли відбувається кипіння, всередині недостатньо води або ж глечик знятий з бази. Якщо є ознаки швидкого перегріву техніки, то також виникає збій.
Поворотна підставка-база
Підстава у вигляді поворотної підставки дозволить вам обертати глек без проводів в будь-яку сторону - кабель під'єднується до бази і може бути захований в неї, коли немає необхідності його діставати.
Окрема кнопка для кришки
Використання окремої кнопки для відкриття кришки виправдано тим, що вам не потрібно торкатися до гарячої поверхні чайника - кришка піднімається до упору при натисканні на відповідний маніпулятор на ручці. Підсвічування кнопок зробить взаємодію ще більш комфортним в темний час, щоб ви не відчували незручностей.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | подвійна стінка |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 25.2 х 15.9 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00