Укр
Рус

Код товару: AR_3016410
Захист від увімкнення без води та перегрівання
З захистом від увімкнення без води, чайник автоматично вимикається, якщо його випадково ввімкнути, коли в ньому немає або недостатньо води. Крім того, захист від перегрівання автоматично вимкне прилад за 100 °C.
Обертання на підставці на 360°
Можливість обертання по колу чайника на підставці забезпечує його зручне користування. Шнур живлення більше не заважає, оскільки поставити чайник на підставку ви можете з будь-якого боку.
Знімний фільтр від накипу
Якісний фільтр від накипу легко знімається й миється. Крім того, він запобігає крапанню води під час наливання в чашку. Завдяки фільтру, чайник можна використовувати навіть із жорсткою водою.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | індикація температури, відсік для зберігання шнура |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.6 х 23.9 х 14.9 см |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 294 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00