Укр
Рус

Код товару: AR_3016409
Електрочайник Gorenje K 17 INF (K17INF)
Термометр в класичному дизайні полегшує приготування гарячих напоїв. Коли вода нагріється до потрібної температури, вимкніть чайник і приготуйте чашку чаю або кави. Підставка з обертанням на 360 градусів. Без обмеження довжини шнура. Шнур живлення підключається до підставки, щоб ви могли вільно користуватися чайником.
У підставці є спеціальне відділення для зручного зберігання шнура. Фільтр від накипу. Якісний фільтр від накипу легко знімається і миється. Крім того, він запобігає капання води при наливанні в чашку.
Вишуканий дизайн в класичному стилі. Побутові прилади колекції Classico доповнюють і підкреслюють класичний дизайн вашої кухні, де кожен день відбувається кулінарне диво.
Gorenje - відомий у всьому світі виробник побутової техніки, величезне підприємство в республіці Словенія, з більш ніж 50 річною історією. Підприємство входить до числа найбільших виробників побутової техніки в Європі.
Купуючи техніку Gorenje споживач може бути впевнений у високому рівні екологічності, якості, функціональності і оптимального використання ресурсів. Компанія заслужено вважається інноватором і новатором в області дизайну і технологій.
Одна з інновацій компанії - перша в світі пральна машина з сенсорним дисплеєм Premium Touch і швидкістю обертання барабана при віджиманні до 2000 оборотів в хвилину.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 30.5 х 23.5 х 22.2 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 868 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00