Укр
Рус

Код товару: AR_3016428
Gorenje K17CLIN - електричний чайник, який відмінно виглядає в будь-якому кухонному інтер'єрі. Сталевий корпус надійно захищає всі деталі чайника від пошкоджень. Він не потребує особливого догляду та має відмінні експлуатаційні якості. Потужність 2000 Вт, якої цілком достатньо для ефективного нагрівання води, при цьому апарат відрізняється високою економічністю. Він містить у собі 1,7л. води, завдяки чому чудово підходить як маленькій, так і великій родині. Термометр показує температуру від 0 до 100°С. Термометр у класичному дизайні полегшує приготування гарячих напоїв. Коли вода нагріється до потрібної температури, вимкніть чайник і приготуйте чашку чаю чи кави.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.7 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.8 х 28 х 22.4 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, система «ідеальний носик», термометр |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 320 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00