Укр
Рус

Код товару: AR_3016485
Завдяки величезному об'єму чайника 1,7 літра ви можете закип'ятити воду відразу на всю сім'ю. Також дуже зручно, якщо до вас у гості прийшла велика компанія друзів.
Елегантна прикраса вашої кухніЕлегантний чайник із цифровим дисплеєм стане чудовим доповненням до вашої кухні. Його дизайн підійде до будь-якого інтер'єру і зробить чаювання ще приємнішим. Тепер нагріти воду до оптимальної температури для заварювання чаю так легко, що вам залишається лише насолоджуватися ароматним напоєм.
Зручна відкидна кришкаЗапашний чай або ароматну каву можна приготувати однією рукою. Відкрийте кришку просто натиснувши пальцем на кнопку. І не потрібно турбуватися про опіки, адже кнопка завжди залишиться холодною.
Правильна температура води для ваших улюблених напоївЩоб напій яскравіше розкрив свій смак та аромат, необхідно нагріти воду до ідеальної температури. Виберіть один із температурних режимів: 50°C, 60°C, 70°C, 80°C, 90°C або 100°C, щоб приготувати запашний трав'яний чай або ароматну каву та максимально розкрити смак інгредієнтів.
Закип'ятіть один раз, наливайте багато разівЗавдяки функції підігріву чайник довше підтримує необхідну температуру. Тому вам не доведеться кип'ятити воду знову і знову, щоб випити кілька чашок чаю. Підігрів підтримує температуру протягом 40 хвилин.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підтримка температури, подвійна стінка, відсік для зберігання шнура, дисплей, світловий індикатор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C, 100°C, 80°C, 60°C, 70°C, 50°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.6 x 22.3 x 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25.2 х 22.8 х 18.4 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 260 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00