Укр
Рус

Код товару: AR_3016401
Gorenje K 17 FEII – сучасний електрочайник, який стане стильним доповненням будь-якої кухні і вірним помічником для будь-якої господині. Завдяки великому об'єму ви зможете за один раз закип'ятити 1,7 літра води, щоб порадувати всю сім'ю або велику компанію ароматною кавою або смачним чаєм. Висока якість виробу забезпечить ефективну і тривалу експлуатацію даного виробу.
Чайник Gorenje K 17 FEII володіє потужністю нагріву 1850 Вт. В даній моделі для комфортної та безпечної експлуатації передбачена захист від перегріву, автоматичне відключення при закипанні води і індикатор рівня води. Нагрівальний елемент в даній моделі прихований. Підставка обертається на 360 градусів, що дозволяє забезпечити легкий доступ до ручки чайника зі всіх сторін та перешкоджає заплутування проводів. Завдяки фільтру ви можете бути впевнені, що ніякі сторонні елементи не потраплять з чайника разом з водою в вашу чашку.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 х 19 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 17 х 21 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 294 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00