Укр
Рус

Код товару: AR_3016441
Щоб отримати найкращі напої, потрібно нагріти воду до ідеальної температури. Для приладу можна вибрати температуру 60 °C, 80 °C, 90 °C або 100 °C, щоб приготувати найкращі трав’яні або кавові настої й отримати максимальний результат з інгредієнтів, що використовуються.
Закип’ятити воду один раз і використовувати впродовж тривалого часуЗавдяки функції підтримування тепла чайник довше зберігає воду потрібної температури. Таким чином, не доведеться кип’ятити воду раз за разом, щоб випити кілька чашок чаю одну за одною. Температура зберігається впродовж 40 хвилин.
Закип’ятіть великий об’єм води за разУ чайнику місткістю 1,7 л можна закип’ятити воду один раз, щоб одночасно зробити теплий напій усім членам сім’ї. Крім того, це дуже зручно, коли в гості приходить компанія друзів.
Знімний і придатний для миттяЧайники Gorenje обладнано відмінним фільтром проти накипу. Він прекрасно виконує свою функцію, його легко знімати та мити. Він легкий у користуванні, наливати воду з нього зручно й без зайвих крапель.
Автоматичне вимкненняЗавдяки захисту від википання чайник автоматично вимикається, якщо його випадково ввімкнути, коли в ньому недостатньо води. Окрім цього, система захисту від перегрівання автоматично вимикає прилад за досягнення 100 °C.
Сенсорне керуванняІдеальну температуру можна вибрати одним дотиком пальця. Завдяки чудовому дизайну та простоті використання можна приготувати найкращі трав’яні або кавові настої й отримати максимальний результат з інгредієнтів, що використовуються.
Жодного обмеження довжини шнураШнур живлення прикріплений до окремої підставки електроживлення, завдяки чому воду можна вільно заливати в чайник і виливати з нього. На підставці електроживлення є скоба для намотування шнура, щоб зберігати його. Завдяки цьому приладом легше користуватися.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | індикація температури, терморегулятор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.66 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C, 80°C, 60°C, 90°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.1 x 16.5 x 15.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 х 23 х 18 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 160 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00