Укр
Рус

Код товару: AR_3016386
Тип - звичайний, об'єм - 1.7 л, 1800 Вт, матеріал корпусу - скло, чорний
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпусу | скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23.5 х 21 х 18 см |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
650 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00