Укр
Рус

Код товару: AR_3016500
Стильний електрочайник Redmond RK-G187 має об'єм 1,7 літра та потужність 2150 Вт. Оснащений світловим індикатором, вбудованою системою автоматичного відключення за відсутності води. Чайник має захист від перегріву, фільтр, що знімається.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Матеріал корпусу | скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підсвічування корпусу, відсік для зберігання шнура |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.38 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 21 х 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 22 х 19.5 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
959 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00