Укр
Рус

Код товару: AR_3016520
Електрочайник Rotex RKT10-A - проста і зручна в експлуатації модель, яка має тільки необхідні функції. Rotex RKT10-A зуміє прекрасно впоратися зі своїм основним завданням, гарантуючи швидке закипання 1,8 л води, адже його потужність складає 1500 Вт.
Конструкція передбачає наявність прихованого дискового нагрівального елементу з покриттям і нержавіючої сталі. Крім цього, в такому чайнику є індикатор включення, блокування кришки, ефективний захист від перегріву, система автоматичного вимкнення, що спрацьовує при закипанні чайника і відсутності в ньому води. До переваг Rotex RKT10-A можна також віднести його зовні привабливий дизайн і невимогливість у догляді.
Rotex - це українська торгова марка, що з'явилася на ринку побутової техніки в 2005 році. Rotex починала свою роботу з дрібної побутової техніки (чайники, соковижималки, м'ясорубки ін.).
Товари даної ТМ заявили про себе як про якісну продукцію, має доступну ціну. Зараз лінійка товарів Rotex зросла в багато разів. В асортимент ТМ увійшли і телевізори, і кухонна техніка, і кліматична техніка, і праски, і фени, і великогабаритна побутова техніка та багато іншого. Тобто, коротко кажучи, все те, що покликане полегшити домашню працю і зробити побут найбільш комфортним.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.92 кг |
| Вага в упаковці | 1.029 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 22 х 18 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23.5 х 19 х 23.5 см |
| Довжина кабелю | 0.52 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
420 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00