Укр
Рус

Код товару: AR_3016407
Живлення - 220-240В, 50Гц, Потужність 1100Вт, Ємність 0,9 л, Закритий нагрівальний елемент, Автоматичне відключення при закипання, Знімний фільтр, Індикатор рівня води, Матеріал корпусу: термостійкий пластик, Колір білий/сірий
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 0.9 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Колір | білий, сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага в упаковці | 0.86 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 19.5 x 18.5 x 17.5 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
628 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00