Укр
Рус

Код товару: AR_3016419
Автоматичне відключення
Rotex RTP352-S – стильний термопот із сучасним дизайном, який призначений для кип'ятіння води та підтримки її температури на заданому рівні, за допомогою періодичного нагріву. Виготовляється із матеріалів високої якості, які забезпечують стабільність роботи протягом багатьох років. Потужність цієї моделі становить 800 Вт. Харчування - 220-240 В, 50 Гц. Об'єм цього термопоту - 3. 5 л.
| Тип | термопот |
| Об'єм | 3.5 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підтримка температури, світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 2.4 кг |
| Вага в упаковці | 2.62 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 26 х 19 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 х 21 х 32 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | захист від протікань |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Тип, сінк | термопот |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 824 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00