Укр
Рус

Код товару: AR_3016512
Rotex RTP452-S – стильний термопот із сучасним дизайном, який призначений для кип'ятіння води та підтримки її температури на заданому рівні, за допомогою періодичного нагріву. Виготовляється із матеріалів високої якості, які забезпечують стабільність роботи протягом багатьох років. Потужність цієї моделі становить 800 Вт. Харчування - 220-240 В, 50 Гц. Об'єм цього термопоту - 4. 5 л.
| Тип | термопот |
| Об'єм | 4.5 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підтримка температури, підсвічування корпусу, світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Вага | 2.53 кг |
| Вага в упаковці | 2.81 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 26 х 19 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 x 21 x 35 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | 4 способи розливу води: автоматичний, механічний, прямий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Тип, сінк | термопот |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 260 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00