Укр
Рус

Код товару: AR_3016459
Електрочайник SEVERIN WK 3410 поєднує в собі стильний дизайн та функціональність, що робить його ідеальним вибором для вашої кухні. Завдяки центральній бездротовій системі 360°, ви можете легко повертати чайник у будь-якому напрямку, що забезпечує зручність у використанні. Нековзні гумові ніжки забезпечують стійкість на будь-якій поверхні, запобігаючи ненавмисному зміщенню.
Пристрій оснащено місцем для зберігання кабелю, що допомагає підтримувати порядок на кухні. Автоматичне відкривання кришки дозволяє легко заповнювати та очищати чайник. Світлодіодний індикатор повідомляє про процес кип'ятіння, а індикатор рівня води допомагає контролювати кількість рідини всередині.
Знімний фільтр від накипу забезпечує чистоту води та продовжує термін служби пристрою. З потужністю 2200 Вт електрочайник швидко кип'ятить воду, економлячи ваш час. Чайник SEVERIN WK 3410 стане надійним помічником у щоденних ритуалах, забезпечуючи комфорт та легкість в роботі.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.8 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 21 х 15.5 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 733 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00