Укр
Рус

Код товару: AR_3016405
Потужний чайник
Набридло чекати поки чайник закипить?
Електричний чайник SEVERIN WK 3497 потужністю 2200 Вт дуже швидко закип'ятить або підігріє велику кількість води для улюбленого напою Вашої сім'ї або колективу.
Місткий чайник для всієї родини
За один раз зробити 8 чашок чаю або кави для всієї родини, або великої компанії можливо завдяки місткому чайнику SEVERIN WK 3497 об'ємом 1,7 літрів.
Нагрівальний елемент - диск
Нагрівальний елемент чайника SEVERIN WK 3497 являє собою диск, що щільно прилягає до захисного металевого шару, що дозволяє максимально швидко закип'ятити більший обсяг води.
Його легше мити і очищати в порівнянні з чайником з відкритою спіраллю, а також така конструкція запобігає проникненню частинок накипу в окріп.
Чайник SEVERIN WK 3497 сам відключається, якщо в ньому немає води і дозволяє підігріти будь-яку кількість води.
Індикація включення
Чайник SEVERIN WK 3497 сам повідомить Вам про включення світінням лампочки, розташованої на його корпусі.
Як тільки підсвічування згасне, окріп готовий до вживання.
Відключення при закипанні
Не хвилюйтеся, що вода може википіти, а чайник згоріти.
Чайник SEVERIN WK 3497 сам відключиться, коли вода нагріється до потрібної температури.
Це дуже зручно, тому що запобігає псуванню нагрівача чайника, полегшує його чистку, а також береже електроенергію.
Пластиковий корпус
Чайник SEVERIN WK 3497 з пластика міцний і безпечний, тому що цей матеріал захищає власника від можливого обпікання, торкаючись до чайника.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25 х 22 х 18 см |
| Довжина кабелю | 0.72 м |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 620 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00