Укр
Рус

Код товару: AR_3016455
Електрочайник в корпусі з нержавіючої сталі зі зручним сенсорним керуванням стане найкращим помічником та стильним доповненням кухні.
9 режимів нагрівання в діапазоні від 40°C до 100°C, оптимальна потужність та ефективна система фільтрації – гарантія бездоганної якості кожного напою та швидкості приготування.
СЕНСОРНИЙ ДИСПЛЕЙ
Ще більше зручності, завдяки великому сенсорному дисплею, на якому відображається поточна температура води. Обирайте бажану температуру води, вмикайте нагрів та вимикайте чайник в один дотик.
ПОДВІЙНІ СТІНКИ КОРПУСА
Корпус з подвійними стінками не пропускає тепло назовні, а тому – надійно захищає від випадкових опіків та довше зберігає температуру води.
ЕРГОНОМІЧНИЙ НОСИК
Спеціальна форма носика захищає від розбризкування під час приготування напоїв.
СПЕЦІАЛЬНЕ ПОКРИТТЯ
Легко підтримувати в чистоті завдяки технології захисту від відбитків пальців.
9 ТЕМПЕРАТУРНИХ РЕЖИМІВ
Обирайте температуру, яка потрібна саме вашому напою – від 40 до 100 °C.
Електрочайник може підтримувати воду гарячою протягом 30 хвилин.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підтримка температури, індикація температури, подвійна стінка, дисплей, терморегулятор |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.74 кг |
| Вага в упаковці | 2.8 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 85°C, 95°C, 90°C, 100°C, 80°C, 60°C, 70°C, 50°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 26,3 х 24,1 х 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 32.4 х 22.2 х 21.6 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, термометр |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 789 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00