Укр
Рус

Код товару: AR_3016398
Стильний та надійний помічник для швидкого приготування гарячих напоїв, що прикрасить будь-яку кухню. Завдяки високій потужності та ефективній системі нагріву, він швидко закип'ятить чи нагріє воду до потрібної температури. Зручний та ергономічний дизайн, великий об'єм і система безпеки роблять його ідеальним для використання вдома чи на роботі.
Прихований нагрівальний елемент
Чайник оснащений спіраллю закритого типу, що не контактує з водою та забезпечує легкий та комфортний догляд.
Знімний фільтр проти накипу
У носику розташований знімний фільтр від накипу, який не допустить, щоб часточки накипу потрапили до вас у кружку. Фільтр легко зняти та промити під проточною водою.
Зручна підставка
Знімайте і ставте чайник з будь-якого боку чи будь-якою рукою. Кругла підставка з центральним контактом забезпечує зручне використання чайника без проводу.
Знімна кришка
Зручне відкривання верхньої кришки для комфортного використання та очищення.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.83 кг |
| Вага в упаковці | 1.25 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.6 х 22.3 х 16.3 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 21.6 х 21.9 х 18.9 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, зони швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 066 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00