Укр
Рус

Код товару: AR_3016403
Tefal KO260130 – відмінний електрочайник від французької компанії Tefal, який дозволить миттєво довести воду до кипіння для приємного чаювання.
Електрочайник Tefal KO260130 - це справжнє втілення сучасного лаконічного дизайну, інноваційних технологій і максимальної зручності у використанні.
Модель має об'єм 1,7 літра, обладнана надійною системою безпеки і виготовлена з високоякісних матеріалів, які забезпечують тривалий експлуатаційний період.
Також варто відзначити, що електрочайник Tefal KO260130 обладнаний подвійними теплозахисними стінками, завдяки чому зовнішній корпус завжди залишається прохолодним, незважаючи на те, що всередині знаходиться вода, доведена до 100 градусів.
Чайник має спеціальний фільтр для запобігання потрапляння накипу в напій.
Модель дуже зручна у догляді, вона має зручно відкриваючу кришку, що забезпечує легкий доступ до прихованого нагрівального елементу, який, в свою чергу легко чиститься від накипу.
Включення і вимикання одним натисканням - один перемикач з вбудованим підсвічуванням для включення і виключення чайника для зручності використання; автоматичне вимикання в цілях підвищення безпеки.
Чайник має круглу основу з поворотом на 360°- знімайте і ставте чайник з будь-якого боку — кругла основа з центральним контактом забезпечує зручне використання чайника без проводу.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | подвійна стінка, відсік для зберігання шнура |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.8 х 22.2 х 16.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22.1 х 24.1 х 27.1 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 331 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00