Укр
Рус

Код товару: AR_3016397
Tefal KO 2991 - електричний чайник об'ємом 1.5 літра, незамінна вещ в квартирах з електричними плитами, де просте кип'ятіння води займає близько 15 хв. Чайник оснащений прихованим нагрівальним елементом, забезпечує швидкий і зручний нагрів води. Комфорт поводження з пристроєм забезпечує поворотна підставка на 360 градусів. Є індикатор рівня води і Ви ніколи не наберете занадто багато води.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.86 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.5 х 17 х 16.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.5 х 20.6 х 18.4 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | індикація 1 або 2 чашок |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 600 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00