Укр
Рус

Код товару: AR_3016445
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | індикація температури, таймер, відсік для зберігання шнура, дисплей |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.80 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 75°C, 85°C, 65°C, 55°C, 45°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 15.6 х 15.6 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25.5 х 16.6 х 16.6 см |
| Додаткові характеристики | технологія Cool Touch запобігає нагріванню зовнішньої поверхні корпусу |
| Країна реєстрації бренду | КНР |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 906 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00