Укр
Рус

Код товару: AR_3016193
Настільний електричний гриль ARDESTO GHP-5BL – це поєднання функціональності та зручності. Завдяки трьом режимам можна готувати соковиті стейки, овочі на грилі та смачні гарніри чи супи. Ба більше, можна навіть поєднати кілька кулінарних процесів, адже конструкцією передбачено ребристу поверхню для смаження 24,5 × 20 см і відокремлену ємність для варіння об’ємом 1,8 л. Протипригарне покриття зумовлює можливість смажити без олії, а автоматичне налаштування температури залежно від вибраного режиму готування забезпечує щоразу вдалий результат.
Завдяки потужності 1500 Вт страви можна готувати швидко, а система захисту від перегрівання гарантує надійність. Зручність щодо використання забезпечують руків’я для безпечного переміщення і знімний піддон для жиру, а стійкість на поверхні – нековзні ніжки.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Довжина решітки-гриль | 20 см |
| Колір | чорний |
| Комплектація | лоток для збору жиру, електричний гриль |
| Особливості | ємність для варіння, регульована температура, нековзні ніжки, ребриста поверхня, індикатор роботи, захист від перегріву, поверхня для смаження |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Температурні режими | 3 |
| Ширина решітки-гриль | 24.5 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 474 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00