Укр
Рус

Код товару: AR_3016198
Гриль Ariete 1980 Toast&Grill Easy — зручний і функційний прилад, який надасть вам можливість швидко приготувати гарячі бутерброди з різними компонентами на ваш смак, гамбургери, рибу, італійські бутерброди паніні, овочі та навіть м'ясні стейки. Ребриста поверхня його робочих пластин буде залишати на готовому продукті красиві темні смужки, як на всіх стравах, приготованих професійними кухарями на грилі. Потужність цієї моделі становить 750 Вт, а отже, ваша страва буде готова максимально швидко та просмажена рівномірно. Особлива конструкція гриля дасть змогу зберігати його вертикально, щоб у такому положенні він займав якомога менше місця у вашій кухонній шафі.
Індикатори
Якщо вам потрібен простий і зрозумілий у керуванні гриль — це Ariete 1980. Вам більше не потрібно чекати літа, щоб поласувати апетитними стравами гриль, цей прилад приготує їх для вас за лічені хвилини в будь-який зручний момент. Просто під'єднуйте його до мережі, зачекайте приблизно 3 хвилини, поки він нагріється до потрібної температури. Червоний колір сигналізує про те, що пристрій ввімкнений, зелений — що він в процесі нагрівання. Якщо пластини досягають потрібної температури, зелений індикатор вимкнеться. Готування займе приблизно 5-8 хвилин, залежно від розмірів продуктів.
Гриль Ariete 1980 легко почистити, оскільки його робочі пластини захищені антипригарним покриттям, до якого практично не прилипають шматочки їжі. Щоб прибрати залишки страви, треба від'єднати гриль від мережі, почекати, поки він охолоне й потім ретельно витерти вологою тканиною, занурювати у воду його не можна. Щоб під час роботи прилад не ковзав по столу, його обладнали прогумованими ніжками. Коли ви закінчите працювати з ним і почистите пластини, щільно закрийте кришку, заблокувавши її до клацання, змотайте шнур, помістіть його у відсік на дні.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 750 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 1.25 кг |
| Довжина решітки-гриль | 14 см |
| Колір | чорний + нержавіюча сталь |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | нековзні ніжки |
| Розміри | 230 х 225 х 95 мм |
| Температурні режими | 1 |
| Ширина решітки-гриль | 22 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 025 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00