Укр
Рус

Код товару: AR_3016191
Гриль Tefal Inicio Classic GC271D10 має потужність 2000 Вт, антипригарні пластини, та спеціальну ручку для приготування паніні. Він дозволяє готувати м'ясо, рибу, овочі та паніні у домашніх умовах, як у ресторані. Гриль легко чиститься та зберігається у вертикальному положенні, що економить місце на кухні. Насолоджуйтеся смаком завдяки компактному та стильному сучасному грилю!
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 3.87 кг |
| Довжина решітки-гриль | 26 см |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Комплектація | пластини для гриля |
| Особливості | пластини з антипригарним покриттям, рифлена робоча поверхня, кнопка вкл/викл, з’ємний лоток для жиру, який можна мити в посудомийній машині, сигнал готовності до приготування |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Розміри | 13,2 x 36,6 x 33,7 мм |
| Ширина решітки-гриль | 29 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 480 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00