Укр
Рус

Код товару: AR_3016183
Електрогриль TEFAL GC706D34
Гриль, який вимірює товщину шматка м'яса і визначає автоматично бажаний рівень підсмажування. Унікальна запатентована технологія: автоматичний сенсор регулює температуру в залежності від величини і товщини шматка м'яса, індикатор ступеня прожарювання допомагає візуалізації процесу. 6 автоматичних програм з адаптованої температурою і циклами смаження призначені для приготування бургерів, птиці, бекону (Панін), сосисок, м'яса або риби.
Компанія Tefal відома і популярна у всьому світі. Багато років праці дозволили компанії вирости в потужного виробника, відомого у всьому світі, в першу чергу завдяки різноманітному посуду, що має антипригарне покриття. Немає рівних компанії Tefal і у випуску таких продуктів, як скороварки, електроприлади для кухні, праски, ваги, прилади, призначені для приготування напоїв та їжі.
Компанія Tefal не спочиває на лаврах - вона весь час знаходиться в пошуку і прагне до нових досягнень, бажаючи, щоб її продукція по максимуму відповідала запитам покупців, приносила користувачам комфорт і задоволення від застосування продуктів Tefal.
| Тип управління | електронний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 5.2 кг |
| Довжина решітки-гриль | 30 см |
| Колір | чорний + нержавіюча сталь |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | одночасне нагрівання верхньої і нижньої частин, закритий нагрівальний елемент, ручка, що не нагрівається, ребриста поверхня, індикатор роботи |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Розміри | 17.5х36.5х34 см |
| Температурні режими | 5 |
| Ширина решітки-гриль | 20 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 353 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00