Укр
Рус

Код товару: AR_3016184
Щоразу ідеальний результат підсмажування стейка від rare до well-done
Освойте приготування м'яса на грилі на найвищому рівні за допомогою електричного гриля OptiGrill Elite. Дивуйте сім'ю і друзів ідеальними стейками, незалежно від їхніх кулінарних уподобань: м'ясо з кров'ю або повне просмаження. Гриль OptiGrill Elite вимірює товщину шматків і враховує їхню кількість, щоб автоматично регулювати час приготування для отримання ідеальних результатів просмаження. Ваші стейки матимуть вигляд, як у ресторані, завдяки новій функції екстраобсмаження. Інтуїтивний датчик приготування зі зворотним відліком крок за кроком попереджатиме вас про досягнення нового ступеня просмаження. Дванадцять автоматичних програм гарантують приготування смачної курки, риби, овочів і багато чого іншого без необхідності постійно контролювати процес. Крім того, знімні деталі можна мити в посудомийній машині, що робить очищення простішим від простого!
Розумний електричний гриль OptiGrill Elite: ідеальні результати просмаження
Готуйте на грилі, як професійний шеф-кухар, і вражайте сім'ю і друзів ідеальними стейками, незалежно від їхніх кулінарних уподобань: м'ясо з кров'ю або повне просмаження. Запатентована технологія OptiGrill intelligent автоматично регулює параметри приготування, з огляду на товщину шматків для досягнення ідеальних результатів просмаження. Відчуйте всі переваги електричного гриля OptiGrill Elite: інтуїтивний датчик підкаже, коли треба додавати або виймати м'ясо в міру досягнення певного ступеня просмаження. Завдяки функції екстраобсмаження ваші стейки матимуть дійсно ресторанний вигляд — хрустка скоринка зовні, ніжне м'ясо всередині. 12 автоматичних програм дають змогу не обмежуватися тільки м'ясом: готуйте курку, рибу, овочі та багато іншого без необхідності постійно контролювати процес приготування. Знімні частини, які можна мити в посудомийній машині, книга рецептів у комплекті робить використання OptiGrill Elite надзвичайно зручним.
| Тип управління | електронний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 4.65 кг |
| Довжина решітки-гриль | 30 см |
| Колір | чорний, сріблястий |
| Комплектація | лоток для збору жиру, гриль-пластина, електричний гриль |
| Особливості | ребриста поверхня, індикатор роботи, знімні пластини, піддон для жиру, ручка, що не нагрівається, нековзні ніжки |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Розміри | 17.5 x 36.5 x 36.5 см |
| Температурні режими | 15 |
| Ширина решітки-гриль | 20 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 504 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00