Електроконвектор Metier для підлоги 2.0 кВт, площа обігріву 20 кв.м., Білий (CD2400FRC) - фото 1
Електроконвектор Metier для підлоги 2.0 кВт, площа обігріву 20 кв.м., Білий (CD2400FRC)
Код товару: SB_2441468
Про товар
Metier CD2400FRC - електричний побутовий нагрівач конвекційного типу. Має потужність нагрівального елемента 2 кВт та вбудований вентилятор на 400 Вт, призначений для прискореного обігріву приміщень площею до 20 кв.м, за умови використання як основне джерело тепла. На корпусі є сенсорна панель управління, за допомогою якої задається режим, необхідна температура та час роботи. Також можливе керування з пульта. Завдяки особливому дизайну голчастого нагрівального елемента та потужному вентилятору, потрібна температура досягається за лічені хвилини.
Основні переваги Metier CD2400FRC:
  • 20 кв.м - площа обігріву при використанні як основне джерело тепла
  • 2400 Вт - максимальна споживана потужність конвектора
  • 5 режимів роботи
  • Регулятор потужності з 2 вбудованими рівнями нагрівання
  • 1000 Вт / 2000 Вт - споживана потужність нагрівального елемента
  • Вбудований вентилятор для прискорення руху потоків повітря
  • 400 Вт - споживана потужність вентилятора
  • 400 Вт / 1000 Вт / 1000+400 Вт/ 2000 Вт / 2000+400 Вт - споживана потужність під час роботи