Укр
Рус

Код товару: AR_3017839
Тип - побутовий, споживана потужність - 780 Вт, число оборотів холостого ходу - 16000 об/хв, глибина обробки - 2 мм, ширина обробки - 82 мм, вага - 2.1 кг
| Тип | побутовий |
| Число оборотів холостого ходу | 16000 об/хв |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Ширина обробки | 82 мм |
| Глибина обробки | 2 мм |
| Додаткові функції | вибірка чверті 10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 851 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00