Укр
Рус

Код товару: AR_3017840
Тип - професійний, споживана потужність - 1100 Вт, число оборотів холостого ходу - 16500 об/хв, глибина обробки - 3 мм, ширина обробки - 82 мм, вага - 4.5 кг
| Тип | професійний |
| Число оборотів холостого ходу | 16500 об/хв |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Ширина обробки | 82 мм |
| Глибина обробки | 3 мм |
| Додаткові функції | вибірка чверті 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 145 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00