Укр
Рус

Код товару: AR_3016185
Електрошашличниця VEG-HY1000 дасть змогу готувати смачну й здорову їжу без краплі олії, а весь зайвий жир стікатиме в спеціальні ємності, що передбачені для кожного шампура. Жодних бризок жиру чи соку, запаху гару й кіптяви за використання захисного алюмінієвого кожуха та рівномірне смаження завдяки U-подібним електричним нагрівальним елементам.
| Потужність | 900 Вт |
| Кількість шампурів | 5 |
| Кількість чашок | 5 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Габарити | 40 х 19 х 19 см (в упаковці) |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Комплектація | таця для стікання жиру, шампур |
| Особливості | алюмінієвий кожух, захист від перегрівання, ручка для перенесення, обертання шампурів на 360 ° під час приготування |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 658 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00