Укр
Рус

Код товару: AR_3016831
Ardesto HD-Y222PRO - потужний та зручний професійний фен з трьома температурними режимами, двома швидкостями та двома типами насадок: дифузором та концентратором.
Фен виконаний у чорних та фіолетових кольорах, приємний на дотик завдяки Soft Touch покриттю, а додаткова функція Cool Shot для фіксації зачіски полегшить та прискорить процес укладання волосся та стане вашим надійним помічником.
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1750 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, захист від перегріву |
| Насадки | дифузор, концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 290 х 250 х 100 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 056 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00