Укр
Рус

Код товару: AR_3016879
Тип - дорожній (компактний), побутовий, 1600 Вт, концентратор, Тип іонізації - з генератором іонів, довжина шнура - 1.9 м, Колір - бордовий, чорний
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1600 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація, захист від перегріву |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | складана ручка, петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір | чорний, бордовий |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 0.45 кг |
| Габарити | 25.9 x 15.6 х 8 см |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 475 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00