Укр
Рус

Код товару: AR_3016832
| Тип | звичайний, дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | знімна задня решітка, петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Колір | бірюзовий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.56 кг |
| Габарити | 13.1 х 8.5 х 26.6 см |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 000 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00