Укр
Рус

Код товару: AR_3016865
Фен Remington Botanicals AC5860 розроблений спеціально для створення розкішних укладання з мінімальним тепловим пошкодженням. Функція іонізації позбавить волосся від електризації, а мікрокондиціонери, збагачені екстрактом алое, жожоба та троянди забезпечать красу та блиск волосся під час укладання.
Температурний режим BotaniCare допомагає захистити ваше волосся за рахунок сушіння та укладання при нижчій температурі. У той же час ваше волосся отримує фінішне укладання салонної якості.
Потужність AC5860 – 2300 Вт і швидкість повітряного потоку 130 км/год, що дозволяє швидко висушити волосся будь-якої довжини. А 2 налаштування швидкості та 3 температурні режими дають можливість налаштувати прилад під конкретний тип волосся. Прилад також має функцію подачі холодного повітря для фіксації укладання. Насадка-дифузор покращує природну структуру волосся та сприяє створенню легких локонів, а насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для більш швидкого сушіння феном.
Фен також має знімну задню решітку, завдяки чому доглядати за приладом стає набагато простіше, а петля для підвішування робить зберігання фена неймовірно зручним.
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2300 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація, захист від перегріву |
| Насадки | дифузор, концентратор |
| Особливості | знімна задня решітка, петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 28.5 х 8.93 х 22 см |
| Тип іонізації | з турмаліновою іонізацією |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 049 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00