Укр
Рус

Код товару: AR_3016849
Живлення - 220-240В, 50Гц, Потужність 1800 Вт, 3 швидкості, 3 температурні режими, кнопка холодного повітря, ручка, що складається, насадка-концентратор, довжина шнура 1,8 м, петля для підвішування.
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | складана ручка |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.44 кг |
| Габарити | 200 х 130 х 90 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
688 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00