Укр
Рус

Ікона моди та один із найзнаменитіших дизайнерів XXI століття. Він був відомий своїм актуальним підходом до стилю та відточеною естетикою, яка врівноважувала класичні та сучасні віяння. «Займатися розробкою дизайну для мене – це як дихати, – розповідав про свій творчий процес кутюр'є. - Ви ж не просите когось дихати, це відбувається само собою».
Серед численних занять Лагерфельда було креативне керівництво власним однойменним Будинком моди, що поєднує паризьку естетику з невимушеністю стилю рок-шик. Великі та бажані lifestyle-колекції його марки включають, серед іншого, жіночий та чоловічий одяг прет-а-порте та аксесуари.
Колекція преміум-класу Rowenta x KARL LAGERFELD містить передову технологію, яка проста у використанні та дає вам можливість створювати бездоганний образ, щоразу пропонуючи безмежні можливості, впевненість і стиль.
Наша співпраця — це універсальна колекція продуктів, створена для людей, які щодня хочуть мати результати як з перукарні чи барбершопу.
Усі вироби виконані в преміальному дизайні чорного кольору з фірмовим візерунком KARL LAGERFELD.
Ексклюзивна колекція пропонує найкраще для вашого волосся. Щодня створюйте власний стиль та будьте іконою, разом з Rowenta x KARL LAGERFELD.
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Габарити | 28.5 х 21.5 х 9 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 216 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00