Укр
Рус

Фен Rowenta POWERLINE KARL LAGERFELD CV591LF0 був розроблений для того, щоб миттєво вийти на вулицю і виглядати якнайкраще, з приливом впевненості та блиску, який ніколи не привертає уваги. Ionic Booster Technology пропонує фен, який доставляє мільйони негативних іонів прямо до вашого волосся, зменшуючи статику, залишаючи волосся гладким, керованим і наповненим сяючим блиском. Високоефективне сушіння забезпечується без зусиль завдяки енергозберігаючій технології Effiwatts і повному набору розумних функцій і дизайну.
Стиль, наповнений блиском
Винятковий зовнішній вигляд завжди в межах досяжності з високоефективним іонним підсилювачем, який зменшує статику та пухнасті волосся, щоб волосся було гладким, керованим, наповненим сяючим блиском.
Високоефективна сушка
Для ефективної потужності сушіння з меншим споживанням енергії відкрийте для себе продуктивність сушіння, на яку ви можете розраховувати день за днем, завдяки передовій технології Effiwatts.
Здорове та захищене волосся
Налаштування Thermo Control захищає ваше волосся, забезпечуючи ідеальну температуру для збереження його природної краси день за днем.
Простий у використанні
Повний контроль над сеансом укладання легше, ніж будь-коли, за допомогою 6 налаштувань із 3 температур/2 швидкостей для адаптації повітряного потоку та температури під час сеансу сушіння.
Стиль, що тримається довго
Функція прохолодного повітря фіксує зачіску наприкінці сеансу сушіння феном для довготривалих результатів і неперевершеного стилю.
Точне укладання
Доповніть свій стиль укладання насадкою-концентратором для концентрованого повітряного потоку, що забезпечує точне сушіння та ідеальні результати.
Повний об'єм
Насадка-дифузор створює об’єм для кучерявого волосся, це ще один спосіб розкрити весь потенціал природної краси вашого волосся.
Легке очищення
Знімна сітка для легкого очищення та тривалої роботи.
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація |
| Насадки | дифузор, концентратор |
| Особливості | знімна задня решітка, петля для підвішування |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.69 кг |
| Габарити | 21.6 x 9 x 28.9 см |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 389 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00