Укр
Рус

Потужне та точне сушіння волосся
Nano технологія з безщітковим мотором забезпечує швидкість потоку повітря в 170 км/год для супер швидкого сушіння. Додатковий тонкий 5 мм концентратор забезпечує точний та сфокусований повітряний потік для ідеального укладання.
Легкий та зручний
385 г ультралегкий фен із сучасним зручним дизайном.
Технологія Air-to-Care
Забезпечує тривалий блиск та сяйво завдяки комбінації позитивних та негативних іонів.
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, захист від перегріву |
| Насадки | дифузор, концентратор |
| Особливості | знімна задня решітка |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.65 кг |
| Габарити | 255 х 185 х 56 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 194 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00