Укр
Рус

Код товару: AR_3016841
Rowenta Express Style Karl Lagerfeld – це модель європейського надійного виробника, яка має доступну вартість та підходить для використання вдома та в салоні. Ергономічна конструкція та стильний зовнішній вигляд забезпечують максимальний комфорт експлуатації. Привабливий корпус виконаний у чорному матовому кольорі. Такий привабливий дизайн ідеально поєднується з високою ергономічністю та зручністю моделі. Управління ретельно продумане, інтуїтивно зрозуміле та доступне для керування приладом однією рукою.
Незважаючи на доладну конструкцію, користуватися феном цілком зручно. А його потужності 1800 Вт достатньо при використанні фена як основний прилад будинку. Є зручна петля для підвішування та зберігання. А кабель довгий і м'який, щоб не створювати перешкод при сушінні волосся. Регулятор обертів двигуна автоматично змінює температуру повітряного потоку. Більша швидкість - холодніше повітря. Є кнопка обдування холодним повітрям, що влітку дуже зручно.
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1600 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функції | подача холодного повітря |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | знімна задня решітка, петля для підвішування, складана ручка |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.45 кг |
| Габарити | 245 х 77 х 122 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 007 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00