Укр
Рус

Код товару: AR_3016862
Тип - звичайний, побутовий, 1700 Вт, концентратор, щітка для укладання, насадка для глянцевого фінішу, довжина шнура - 2.44 м, Колір - білий
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1700 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація |
| Насадки | концентратор, щітка для укладання, насадка для глянцевого фінішу |
| Особливості | петля для підвішування, поворот шнура на 360 ° |
| Довжина шнура | 2.44 м |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.77 кг |
| Габарити | 5.1 х 16.5 х 20.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 233 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00