Укр
Рус

Код товару: AR_3016866
Тип - звичайний, побутовий, 1750 Вт, концентратор, для завивки, Тип іонізації - з генератором іонів, довжина шнура - 2.4 м, Колір - чорний
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1750 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація, захист від перегріву |
| Насадки | концентратор, для завивки |
| Довжина шнура | 2.4 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.66 кг |
| Габарити | 208 х 161 х 48 мм |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 892 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00