Укр
Рус

Код товару: AR_3016873
Зручне розташування кнопок керування
Кнопки керування, режими гарячого й холодного сушіння, що настроюються, розташовані прямо на ручці, щоб спростити користування феном. Захисна металева сітка допомагає запобігти попаданню пилу, запобігає проникненню комах та захищає двигун пристрою.
Насадка, що обертається
Спеціально від'єднувана насадка сконструйована з можливістю створення повітряного потоку, що обертається на 360 градусів, щоб допомогти покращити ізоляцію, одночасно захищаючи волосся й уникаючи опіків шкіри голови за надто високої температури.
Іонізація та технологія EHD
Фен ShowSee також має здатність виділяти негативні іони 20 млн/см, нейтралізуючи статичну електрику безпосередньо на поверхні волосся. Таким чином сприяючи розгладжуванню волосся. Зокрема, технологія EHD допомагає підтримувати стабільність гарячої та холодної температури, запобігаючи пошкодженню волосся та ймовірності отримання опіків під час перегрівання.
Потужний двигун та висока швидкість вітру
Фен обладнаний двигуном потужністю 1800 Вт із високим крутним моментом, має 6 лопатей, а швидкість вітру на виході досягає 74 м/с.
Захист від перегрівання
До того ж він обладнаний системою захисту, яка спрацьовує, коли температура перевищує безпечний робочий діапазон, щоб захистити і користувача, і сам фен.
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | насадка-концентратор |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.51 кг |
| Габарити | 245 х 120 х 76 мм |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00