Укр
Рус

Код товару: AR_3016860
Фен ShowSee для догляду за волоссям з негативними іонами, потужність 1800 Вт.
Фен для волосся з постійною температурою A10-W 55 °C
Інтелектуальна постійна температура, що зменшує пошкодження волосся від перегріву.
Технологія негативних іонів
Кучеряве волосся буде гладким і блискучим.
Основні особливості фена ShowSee Hair dryer A10-W EU:
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація |
| Насадки | дифузор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.74 кг |
| Габарити | 20.8 х 10 х 7.8 см |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 154 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00