Укр
Рус

Код товару: AR_3017765
номінальна споживана потужність - 510 Вт, Число обертів холостого ходу - 30000 об/хв, вага - 1.64 кг
| Тип пристрою | вертикальний (занурювальний) |
| Призначення | професійний |
| Номінальна споживана потужність | 510 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 30000 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг, 1.64 кг |
| Максимальний хід фрези | 40 мм |
| Особливості | паралельний опір |
| Патрон | 6 мм, 8 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 475 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00