Відгуки (6)
Непогана, але не найсмачніша гранола. Медова-горіхова від цього ж виробника значно смачніша, а коштує дешевше. Горіхів тут мало, їх смак майже не відчувається, проте багато гарбузового насіння та кокосових пластівців, які роблять її більш жорсткою. Також трапляються великі шматочки журавлини і фініків. Не дуже солодка. Містить пальмову олію. На жаль, мені не сподобалась, є кращі варіанти.
Багатослівною тут важко бути :) Смачно, просто смачно. Особливо з молочними виробами (кефір, йогурт). А коли обмаль часу то вибирати не доводиться.
Прикольна гранола, відкрив для себе
Дуже смачна гранола, діти її дуже полюбляють їсти на сніданок, заливаючи молоком.
Очень понравилась. Похоже на очень поджаренный корж на медовик. С ягодами отличное сочетание. На перекус самое то
Дуже смачно, особливо мені більш смакує з грецьким йогуртом,
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00