Ігрова поверхня Frime Firing field GPF-SP-750-2 - фото 1
Ігрова поверхня Frime Firing field GPF-SP-750-2
Код товару: TM_1812669
Про товар
Характеристики
Бренд
Frime
Країна-виробник
Китай
Довжина
750 мм
Колір
Сірий
Особливості
Ігрові
Тип
Speed
Товщина
3 мм
Ширина
280 мм
Всі характеристики
Продавець
thm
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-20%