Укр
Рус

Код товару: DW_2740877
Детектор напруги PROTESTER PM8909 допомагає знайти напругу змінного струму в розетках, подовжувачах, вимикачах, розподільних коробках і кабелях безконтактним способом у двох діапазонах 12-1000 В і 48-1000 В.
Мініатюрний і простий у користуванні прилад сигналізує про наявність напруги, залежно від рівня сигналу, яскравим світлом. Має функцію автоматичного вимкнення та вимикається після 3 хвилин бездіяльності.
Обладнаний спеціальною кліпсою, що дає змогу кріпити детектор напруги на кишеню та має вбудований ліхтарик, завдяки чому може бути застосований для роботи в погано освітлених приміщеннях.
Прилад виготовлений з ударостійкого пластику та розрахований на тривалу експлуатацію.
| Тип: | Мультиметри |
| Діапазон напруги АС: | 12-1000В |
| Частота: | 50 Гц |
| NCV чутливість: | автоматичне визначення рівня сигналу (високий, низький, середній) |
| Тип сповіщення: | Звук і світловий сигнал |
| Тип живлення: | 2х1.5 В (тип ААА) |
| Розмір: | 156x20x20 мм |
| Вага: | 0.04 кг |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
768 ₴
-20%615 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00