Укр
Рус


Код товару: KM_3412641
Характеристики
Інструмент HS 700N призначений для зняття ізоляції з проводів та кабелів різного перерізу. Забезпечує точність та зручність роботи при монтажі електротехнічних систем. Підходить для професійного та побутового використання.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | HS 700N |
| Артикул | A0170010043 |
| Тип | інструмент для зняття ізоляції |
| Призначення | зняття ізоляції з проводу |
| Переріз проводу/кабелю | 0.25…5.5 мм² |
| Діаметр кабелю | 0.5; 1.2; 1.6; 2.0; 2.6; 3.0 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 175 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
575 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00