Укр
Рус

Код товару: AR_3015807
Камера Dahua DH-C5A із серії Cube вирізняється простим встановленням та експлуатацією, високою продуктивністю й економічністю. Вона забезпечує чіткі та деталізовані зображення з роздільною здатністю 5МП, що робить її придатною для невеликих і середніх приміщень.
Завдяки функції виявлення домашніх тварин і людей, вона знижує кількість помилкових тривог, фокусуючись на важливих об'єктах. Режим приватності одним натисканням дає змогу захистити вашу конфіденційність, а двонаправлений зв'язок забезпечує можливість спілкування в будь-який час і в будь-якому місці.
Камера оснащена сучасним кодеком H.265, який дає змогу економити місце на зберіганні даних, і підтримує Wi-Fi 6, забезпечуючи високу швидкість передавання даних і захист від перешкод. Функція виявлення аномальних звуків своєчасно сповіщає про незвичайні звуки, а магнітна основа робить встановлення зручним і гнучким.
Для зручності налаштування камера підтримує швидке сполучення через Bluetooth, а можливість зберігання даних на SD-картці робить її ще більш економічною. Камера також забезпечує чіткі зображення навіть у темний час доби, що дає змогу цілодобово стежити за територією, що охороняється.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2880 x 1620) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху |
| Вага | 100 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 119 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +45°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Динамічний діапазон | DWDR |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", звукова сигналізація |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 49° |
| Кут огляду по горизонталі | 90° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 801 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00