Укр
Рус

Код товару: AR_3015820
IP-камера, купольні, Розміщення - на вулиці, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/2.8", комбіноване (ІЧ + LED), Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті, підтримка PoE |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, розпізнавання об'єкту, виявлення руху, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 370 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 101 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, цільові типи |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 56° |
| Кут огляду по горизонталі | 107° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | DDNS, NTP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, ONVIF, RTCP, Multicast, SFTP, RTMP, ICMP, HTTP, IPv6, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 907 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00